Reference

Datum: 31.08.2018

Vložil: Klokánek Praha 8

Titulek: Poděkování

Milí přátelé,

touto cestou velice děkujeme za sbírku potravin a drogerie, která se konala na podporu dětí z našeho Klokánku v Praze 8 v obci Lukavice! Každé pomoci si nesmírně vážíme a jsme rádi, že na to všechno nejsme sami! Děkujeme!

Zároveň děkujeme za penízky, které se podařilo vybrat na pobytu v Krkonoších! Před začátkem školního roku se našim dětem budou opravdu hodit. za zým Klokánku, V. Dudová

Odpovědět

—————

Datum: 18.09.2017

Vložil: Nadační fond Pečovatel

Titulek: Pobyt v ekocentru v Oucmanicích

Moc děkujeme paní Lence Karbanové, která svým programem v Oucmanicích zprostředkovala pomoc klientům Nadačního fondu Pečovatel. Děkujeme také všem rodičům, kteří pomohli svými příspěvky, které byly ve 100% výši poukázány klientům Pečovatele.
Přejeme Vám všem, ať je pomoc radostí, ať se máte krásně a užíváte si skvělé programy s Lenkou:)

Odpovědět

—————

Datum: 31.05.2017

Vložil: Veronika a Šárka

Titulek: Hrátky s batolátky

Skvělá zábava nejen pro malou, mnoho podnětů, bezvadná atmosféra a šťastné dětičky. Celou hodinky mi potom přehrává dcerka doma. Děkujeme !

Odpovědět

—————

Datum: 23.05.2017

Vložil: Jana s Haničkou

Titulek: cvičení

Lenko,děkujeme za vždy pěkně připravené cvičení a krásný karneval na závěr! Doporučujeme maminkám...

Odpovědět

—————

Datum: 28.02.2017

Vložil: Klokánek Praha 8

Titulek: Velké poděkování

Vážení a milí přátelé, děkujeme Vám ze srdce za výtěžek z tomboly karnevalu na pobytu v Monínci 22.2.-26.2.2017. Díky Vašemu daru 3300,- Kč budou moci jet dvě dětičky z našeho Klokánku na velikonoční ozdravný pobyt do přírody, který je přímo určen pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí a děti traumatizované. Za vše moc děkujeme paní lektorce i všem rodičům a přejeme mnoho radosti a dalších krásných zážitků z pobytů s dětmi!

Odpovědět

—————

Datum: 17.06.2016

Vložil: Margareta Johnová

Titulek: poděkování za podporu Klokánku

Děkujeme všem, kteří podpořili Klokánek Chabařovická zakoupením drobných dárkových předmětů. Podařilo se vybrat 1650 Kč, které využijeme na letní prázdninové pobyty. Moc děkujeme!

Odpovědět

—————

Datum: 07.04.2016

Vložil: Jana

Titulek: pobyt

Děkujeme za skvělý zimní pobyt, dětem se to moc líbilo. Těšíme se, co připravíš s Krakonošem na léto:-)

Odpovědět

—————

Datum: 03.09.2015

Vložil: Vladka, Matyáš, Štěpán a Michal

Titulek: Příměstský tábor Krakováček 2015

Dekuji Lenko a Lucko za krásný přímestský tábor. Oba naši kluci si to moc uzili a vzpomínají. Program byl neuveřitelně pestry. Vse co bylo avizovano do puntiku dokonale zrealizovano:-) Leni, jsi proste uzasna. Prejeme Ti hodne sil, stesti a krasnych napadu, které pro deti vymyslis a s nimi prirozenym zpusobem sdilis. Jako jejich mama diky za komunikaci s dětmi a respekt k nim. za celý rodinny tym Vladka:-)

Odpovědět

—————

Datum: 09.01.2015

Vložil: Tereza Raková

Titulek:

Chodíme k Lence už několik let, nejdřív se synem Matějem na Hrátky do Krakova, pak i s dcerou Johankou a nyní chodí dcerka na Chvilky bez maminky. Lenka je opravdu úžasná, vždy skvěle připravená, její hodiny jsou pokaždé jiné a velmi kreativní. Mé děti se od ní naučily spoustu básniček a písniček a zvykly si na ostatní děti. Johanka se nyní na Lenku velmi těší a moc se jí na kurzu líbí. Budeme určitě pokračovat v dalším kurzu a rádi bychom i vyzkoušeli jeden z letních pobytů. Lenku mohu opravdu jen a jen doporučit:-)!

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2014

Vložil: Jana

Titulek: Pobyt na ekofarmě

Moc se nám líbil letní pobyt s Lenkou na ekofarmě v Oucmanicích. Kluci mají rádi zvířátka, a tak se tam měli jak v ráji. Starší syn a já jsme si výborně užil i všechny skvělé programy ekocentra, Lenky dětské programy si užili oba synové (2,5 a 5,5). Vše bylo výborně zorganizované, Lenka se o všechny skvěle starala, program byl opravdu pestrý.

Odpovědět

—————