Videa-Hrátky s batolátky

 
  MILÉ MAMINKY,
 
V CELOSTÁTNÍ KARANTÉNĚ, KTERÁ BYLA OD BŘEZNA 2020 JSEM NATOČILA PRO MAMINKY ZE SVÝCH KROUŽKŮ VIDEA - HRÁTKY S BATOLÁTKY.
PODLE NICH MOHLY S DĚTMI CVIČIT, ŘÍKAT ŘÍKADLA, TVOŘIT, UČIT A PUSTIT DĚTEM ZÁVĚREČNOU MAŇÁSKOVOU POHÁDKU.
POKUD BYSTE SE TEDY CHTĚLY INSPIROVAT, CO S BATOLATY DĚLAT DOMA, KUPTE SI NĚKTERÁ NEBO VŠECHNY:-)
JE JICH 12 KUSŮ, JEDNO TRVÁ OKOLO 20-30 MIN. 
NA ZAČÁTKU JSOU VŽDY ŘÍKADLA S POHYBEM, PAK CVIČENÍ NA VELKÉM MÍČI NEBO JINÁ "VÝUKOVÁ" AKTIVITA, TVOŘENÍ, MONTESSORI APOD., NA ZÁVĚR PAK MAŇÁSKOVÁ POHÁDKA. 
NEJSOU NIJAK NAZVANÁ, JEN OČÍSLOVANÁ, JE TO MIX VŠEHO MOŽNÉHO, CO DĚLÁME NA KROUŽCÍCH. KAŽDÉ VIDEO MÁ JINOU NÁPLŇ, OBČAS SE OPAKUJÍ JEN ŘÍKADLA, ABY SE JE DĚTI NAUČILY.. .
POMŮCKY, KTERÉ POUŽÍVÁM V JEDNOTLIVÝCH VIDEÍCH VĚTŠINOU NAJDETE DOMA ! :-), NEMUSÍTE BĚHAT DO OBCHODU A NIC SHÁNĚT.
  
JEDNO VIDEO STOJÍ 60 Kč. STAČÍ MI POSLAT MAIL NA HRATKYSBATOLATKY@SEZNAM.CZ, KOLIK JICH CHCETE (POPŘ. KONKRÉTNÍ ČÍSLA POKUD UŽ NĚJAKÉ MÁTE) A FAKTURAČNÍ ÚDAJE.
PO PŘIPSÁNÍ PLATBY POSÍLÁM ODKAZY. PŘEJI VÁM PŘÍJEMNĚ STRÁVENÝ ČAS SE SVÝMI DĚTMI A SNAD SE BRZY UVIDÍME I FYZICKY NA LEKCÍCH NEBO POBYTECH - VIZ MENU.
 
UKÁZKA ZDARMA JE ZDE:

Video 1: https://youtu.be/9wOHp1WlqXg

 
POMŮCKY k videu číslo 1: 
- krabice od bot nebo košík + provázek = provlečeme provázek dírou v krabici, aby ji dítě mohlo tahat (nákladní vlak), kroužek (volant),pásek do kalhot, švihadlo, polštáře či cokoliv na retardéry,  jakékoliv balónky-nejlépe plastové, plyšáky, jízdenky-vyrobte, popř. cvakátko nebo razítko na jízdenky, plácačku výpravčího-popř. vyrobte 
- kouzelnou krabičku (od kapesníků a do ní dáme vše možné - ořech, provázek, papír, kus látky apod.), 
- roličky od toaleťáků (obalit 4 ks modrým papírem a 4 kusy červeným) a pet víčka (červené a modré) nebo ořechy, 2 misky, izolepu - uděláte si na stěně dle videa kuličkovou dráhu.
-10 houbiček nebo kostek (na vláček)