O mně...

                Jmenuji se Lenka Karbanová a máme syna Davida, který se nám narodil na Valentýna 14.2.2009.

Studovala jsem na VŠ pedagogický obor - Andragogiku, předškolní a mimoškolní výchovu na SŠ. Při práci s dětmi se snažím využívat poznatky a zkušenosti získané z rekvalifikačního kurzu Cvičení rodičů s dětmi od 3m.-6 let, Baby masáží,  dětské jógy, kurzů Montessori pedag. a Respektovat a být respektován, tvoření s dětmi. Absolvovala jsem také akreditovaný kurz pro lektory kojeneckého a dětského plavání. Dále pak akred. kurz dramatické výchovy pro děti 4-10 let. 

Mým cílem je, aby lekce byly pro děti zábavné a zároveň podporující jejich psychomotorický rozvoj. Ale jsem si vědomá toho, že základem všeho je spokojená maminka, proto se snažím, aby lekce byly i pro ně zábavou a inspirací.

Kromě kurzů Hrátek s batolátky, pořádám také rodinné pobyty s plaváním         s profesionálními lektory, příměstské tábory, bavím děti jako klaun na dětských dnech a oslavách narozenin v rámci mé agentury www.klaunik.cz. Vedu také lekce plavání s kolejnci a batolaty u www.babyclub-nessie.cz. Od záři 2020 pracuji jako zástupkyně ředitelky pro MŠ a jesle.

Mezi mé zájmy mimo práci s dětmi patří hraní divadla (www.divadlorefektar.cz), psychologie, výlety a cestování...

Spolupracuji také s Fondem ohrožených dětí-Klokánkem (www.klokanek-chabarovicka.cz). Budete-li se chtít jakkoliv připojit/pomoct, prosím, kontaktujte mě nebo přímo je.

 

 


Kontakt

Mgr. Lenka Karbanová

Feřtekova 538
Praha 8
18100


TEL: 605 219 555
IČO: 17763029