Reference

Datum: 05.07.2014

Vložil: Marcela

Titulek: kroužky s Lenkou

Chodily jsme rok na Hrátky s batolátky a další rok na Chvilky bez maminky. Oba kroužky vřele doporučuji jako předškolkovou přípravu. Dcerka byla nadšená a vždy se na tetu Lenku a kamarády moc těšila. Díky Lenko!

Odpovědět

—————

Datum: 01.03.2014

Vložil: Jitka s Valentinkou

Titulek: Pobyt Monínec

Chtěla bych touto cestou poděkovat Lence za báječné dny strávené na jejím pobytu v Hotelu Monínec. S dcerkou jsme se ani chvilku nenudily a obě lektorky byly skvělé. Byly empatické, trpělivé a navíc si je Valentinka okamžitě oblíbila, takže jsem měla víc času pro sebe. Na všech bylo vidět, jak si společný čas užívají.
Doporučuji všem maminkám bez ohledu na věk jejich dítěte.

Odpovědět

—————

Datum: 07.02.2014

Vložil: Klára

Titulek: Kurzy a pobyty s Lenkou

Kurz Hrátky s batolátky jsem navštěvovala s dcerou rok a půl, naučily jsme se spousty nových básniček a písniček, které si doma pořád opakujeme. Dcera si je pamatuje a buď mě doplňuje, nebo si zpívá sama. Na každou hodinu je paní Lenka bezvadně připravená, vždy vymyslí jinou zábavu, aktivity střídá i během kurzu, děti ani maminky se nestačí nudit :-). I veškeré pobyty s dětmi (Monínec, Ekofarma) byly úžasné, moc se nám líbily.V únoru jedeme znova na Monínec a moc se těšíme :-). DOPORUČUJI!

Odpovědět

—————

Datum: 04.02.2014

Vložil: Vendula

Titulek: kroužek

Děkujeme Lence za rok a půl kroužku Hrátky s batolátky. Bohužel se stěhujeme do Pardubic. Tak se alespoň uvidíme na pobytu v létě. Kroužek moc doporučuji! V.

Odpovědět

—————

Datum: 24.05.2013

Vložil: Anna

Titulek: narozeninová párty

Děkujeme Lence za zprostředkování klaunky Báry, která skvěle pobavila děti na narozeninách mé dcery. Děti o tom mluví ještě dnes:-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.02.2013

Vložil: Martina a Ríša

Titulek: Kurz hrátky s batolátky DDM Prosek

Děkuji Lenko za skvěle vedené hodiny hrátek v DDM Prosek, chodili jsme se synem Ríšou celkem 2 roky od jeho 6 měsíce věku a bylo to na něm znát, nemá problém s dětmi v kolektivu, umí spoustu říkadel a písniček, které rád předvádí a zpívá, naučil se soustředit se na konkrétní činnost a "tetu" Lenku - šášu, jak jí říkal, měl moc rád. Rovněž jsem chtěla poděkovat za tipy, které jsi nám - maminkám dávala, ke zdraví dětí, na dobré didaktické hračky, jak je učit některé věci (třeba roční doby), jak si s nimi hrát s věcmi, které máme běžně doma, jak mohou malé děti nejlépe bezpečně manipulovat s věcmi - nosit je (židle, talířek) a spoustu dalších informací a poznatků, které jsem si odnesla za ty roky z hrátek. Moc s Ríšou děkujeme a přejeme Ti mnoho stejně spokojených rodičů a dětiček. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.09.2012

Vložil: Mariana

Titulek: pobyt v Krkonosiach

Rada by som sa podakovala za organizaciu pobytu na Kolinske boude, ktoreho sme sa zucastnili s nasou dcerou. Prostredie bolo vyborne, nasa Viki si uzivala hlavne trampolinu, bazen a hry po vecery. Prajem vela uspechov v dalsej praci s detmi.

Odpovědět

—————

Datum: 02.09.2012

Vložil: Mirek

Titulek: za muže

Musím napsat příspěvek za muže, kteří se zůčastnili letního pobytu v Krkonoších, že program byl fakt dobrý a my si taky odpočnuli večer u piva:-). Není nad to, když jsou naše dost temperamentní děti zabavené.

Odpovědět

—————

Datum: 26.08.2012

Vložil: Vlaďka

Titulek: pobyt v Krkonoších s plaváním

Absolvovala jsem pobyt v Krkonoších sama s dvěmi malými dětmi. Program byl tak nabytý, že děti měly co dělat a neměly čas zlobit. Jeden večer jsem si dopřála přednášku o Montessori, která byla inspirující, ale nevím, jestli u 2 malých dětí realizující:-)), no třeba později.

Odpovědět

—————

Datum: 23.08.2012

Vložil: Magdaléna

Titulek: pobyt v Krkonoších

...děkujeme za pěkně připravený pobyt v Krkonoších, hlavně lektorce plavání, která naučila našeho prcka opravdu plavat! a to je opravdu co říct !

Odpovědět

—————

Kontakt

Mgr. Lenka Karbanová

Feřtekova 538
Praha 8
18100


TEL: 605 219 555
IČO: 74162977