Reference

Datum: 04.02.2014

Vložil: Vendula

Titulek: kroužek

Děkujeme Lence za rok a půl kroužku Hrátky s batolátky. Bohužel se stěhujeme do Pardubic. Tak se alespoň uvidíme na pobytu v létě. Kroužek moc doporučuji! V.

Odpovědět

—————

Datum: 24.05.2013

Vložil: Anna

Titulek: narozeninová párty

Děkujeme Lence za zprostředkování klaunky Báry, která skvěle pobavila děti na narozeninách mé dcery. Děti o tom mluví ještě dnes:-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.02.2013

Vložil: Martina a Ríša

Titulek: Kurz hrátky s batolátky DDM Prosek

Děkuji Lenko za skvěle vedené hodiny hrátek v DDM Prosek, chodili jsme se synem Ríšou celkem 2 roky od jeho 6 měsíce věku a bylo to na něm znát, nemá problém s dětmi v kolektivu, umí spoustu říkadel a písniček, které rád předvádí a zpívá, naučil se soustředit se na konkrétní činnost a "tetu" Lenku - šášu, jak jí říkal, měl moc rád. Rovněž jsem chtěla poděkovat za tipy, které jsi nám - maminkám dávala, ke zdraví dětí, na dobré didaktické hračky, jak je učit některé věci (třeba roční doby), jak si s nimi hrát s věcmi, které máme běžně doma, jak mohou malé děti nejlépe bezpečně manipulovat s věcmi - nosit je (židle, talířek) a spoustu dalších informací a poznatků, které jsem si odnesla za ty roky z hrátek. Moc s Ríšou děkujeme a přejeme Ti mnoho stejně spokojených rodičů a dětiček. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.09.2012

Vložil: Mariana

Titulek: pobyt v Krkonosiach

Rada by som sa podakovala za organizaciu pobytu na Kolinske boude, ktoreho sme sa zucastnili s nasou dcerou. Prostredie bolo vyborne, nasa Viki si uzivala hlavne trampolinu, bazen a hry po vecery. Prajem vela uspechov v dalsej praci s detmi.

Odpovědět

—————

Datum: 02.09.2012

Vložil: Mirek

Titulek: za muže

Musím napsat příspěvek za muže, kteří se zůčastnili letního pobytu v Krkonoších, že program byl fakt dobrý a my si taky odpočnuli večer u piva:-). Není nad to, když jsou naše dost temperamentní děti zabavené.

Odpovědět

—————

Datum: 26.08.2012

Vložil: Vlaďka

Titulek: pobyt v Krkonoších s plaváním

Absolvovala jsem pobyt v Krkonoších sama s dvěmi malými dětmi. Program byl tak nabytý, že děti měly co dělat a neměly čas zlobit. Jeden večer jsem si dopřála přednášku o Montessori, která byla inspirující, ale nevím, jestli u 2 malých dětí realizující:-)), no třeba později.

Odpovědět

—————

Datum: 23.08.2012

Vložil: Magdaléna

Titulek: pobyt v Krkonoších

...děkujeme za pěkně připravený pobyt v Krkonoších, hlavně lektorce plavání, která naučila našeho prcka opravdu plavat! a to je opravdu co říct !

Odpovědět

—————

Datum: 27.06.2012

Vložil: Markéta

Titulek: doporučení

Doporučuji všem maminkám a dětem kroužek Hrátky s batolátky. Adámkovi se moc líbil a vždycky se na něj moc těšil. Taky si tam našel kamarády.

Odpovědět

—————

Datum: 27.06.2012

Vložil: Katka

Titulek: prima kroužek

Natálka byla moc spokojená na kroužku Hrátky s batolátky, naučila se za rok říkadla, která ráda doma "předvádí" a začala je už i trochu slovně doprovázet. Nejvíc se jí libil padák s balónky a cvičení na míčích.

Odpovědět

—————

Datum: 20.06.2012

Vložil: Jana

Titulek: Hrátky s batolátky

Děkujeme Lence za pěkně strávený rok na kroužku Hrátky s batolátky. Dcerce se to moc líbilo a já se přiučila říkadla a písničky:-)

Odpovědět

—————