Reference

Datum: 02.09.2012

Vložil: Mirek

Titulek: za muže

Musím napsat příspěvek za muže, kteří se zůčastnili letního pobytu v Krkonoších, že program byl fakt dobrý a my si taky odpočnuli večer u piva:-). Není nad to, když jsou naše dost temperamentní děti zabavené.

Odpovědět

—————

Datum: 26.08.2012

Vložil: Vlaďka

Titulek: pobyt v Krkonoších s plaváním

Absolvovala jsem pobyt v Krkonoších sama s dvěmi malými dětmi. Program byl tak nabytý, že děti měly co dělat a neměly čas zlobit. Jeden večer jsem si dopřála přednášku o Montessori, která byla inspirující, ale nevím, jestli u 2 malých dětí realizující:-)), no třeba později.

Odpovědět

—————

Datum: 23.08.2012

Vložil: Magdaléna

Titulek: pobyt v Krkonoších

...děkujeme za pěkně připravený pobyt v Krkonoších, hlavně lektorce plavání, která naučila našeho prcka opravdu plavat! a to je opravdu co říct !

Odpovědět

—————

Datum: 27.06.2012

Vložil: Markéta

Titulek: doporučení

Doporučuji všem maminkám a dětem kroužek Hrátky s batolátky. Adámkovi se moc líbil a vždycky se na něj moc těšil. Taky si tam našel kamarády.

Odpovědět

—————

Datum: 27.06.2012

Vložil: Katka

Titulek: prima kroužek

Natálka byla moc spokojená na kroužku Hrátky s batolátky, naučila se za rok říkadla, která ráda doma "předvádí" a začala je už i trochu slovně doprovázet. Nejvíc se jí libil padák s balónky a cvičení na míčích.

Odpovědět

—————

Datum: 20.06.2012

Vložil: Jana

Titulek: Hrátky s batolátky

Děkujeme Lence za pěkně strávený rok na kroužku Hrátky s batolátky. Dcerce se to moc líbilo a já se přiučila říkadla a písničky:-)

Odpovědět

—————

Datum: 04.03.2012

Vložil: Linda - Kafe a kakao

Titulek: narozeninové oslavy s klaunem

Zveme vás do naší restaurace Kafe a kakao https://www.kafekakao.cz/, kde mimo jiné pořádáme pro děti také narozeninové oslavy a Lenka na nich baví děti jako klaun:-) Moc se to dětem líbí.

Odpovědět

—————

Datum: 04.03.2012

Vložil: Veronika

Titulek: narozeninová párty

Měli jsme pozvaného klauna na narozeninové párty a děti byly nadšené.... Děkujeme klaune!

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2012

Vložil: Žaneta

Titulek: Kurz

S dcerou jsme k Lence na hrátky s dětmi chodily celkem 1,5 roku a všem moc doporučujeme!! Dcera se na tetu Lenku vždycky moc tešila a bavili ji všechny říkanky, zpívánky, výtvarná dílnička atd. Myslím, že i maminky se mohly dozvědět různé rady a tipy jak např. s dětmi trénovat rozvoj jemné motoriky, nápady na domácí tvořivost atd.

Odpovědět

—————

Datum: 31.12.2011

Vložil: Lucka

Titulek: baby masáže

Masírování miminek se mi moc líbilo. Hlavně ale naší Elence...Ze začátku u toho moc dlouho nevydržela, ale pak si zvykla a máme z toho každý večer takový malý rituál.

Odpovědět

—————