Reference

Datum: 17.06.2016

Vložil: Margareta Johnová

Titulek: poděkování za podporu Klokánku

Děkujeme všem, kteří podpořili Klokánek Chabařovická zakoupením drobných dárkových předmětů. Podařilo se vybrat 1650 Kč, které využijeme na letní prázdninové pobyty. Moc děkujeme!

Odpovědět

—————

Datum: 07.04.2016

Vložil: Jana

Titulek: pobyt

Děkujeme za skvělý zimní pobyt, dětem se to moc líbilo. Těšíme se, co připravíš s Krakonošem na léto:-)

Odpovědět

—————

Datum: 03.09.2015

Vložil: Vladka, Matyáš, Štěpán a Michal

Titulek: Příměstský tábor Krakováček 2015

Dekuji Lenko a Lucko za krásný přímestský tábor. Oba naši kluci si to moc uzili a vzpomínají. Program byl neuveřitelně pestry. Vse co bylo avizovano do puntiku dokonale zrealizovano:-) Leni, jsi proste uzasna. Prejeme Ti hodne sil, stesti a krasnych napadu, které pro deti vymyslis a s nimi prirozenym zpusobem sdilis. Jako jejich mama diky za komunikaci s dětmi a respekt k nim. za celý rodinny tym Vladka:-)

Odpovědět

—————

Datum: 09.01.2015

Vložil: Tereza Raková

Titulek:

Chodíme k Lence už několik let, nejdřív se synem Matějem na Hrátky do Krakova, pak i s dcerou Johankou a nyní chodí dcerka na Chvilky bez maminky. Lenka je opravdu úžasná, vždy skvěle připravená, její hodiny jsou pokaždé jiné a velmi kreativní. Mé děti se od ní naučily spoustu básniček a písniček a zvykly si na ostatní děti. Johanka se nyní na Lenku velmi těší a moc se jí na kurzu líbí. Budeme určitě pokračovat v dalším kurzu a rádi bychom i vyzkoušeli jeden z letních pobytů. Lenku mohu opravdu jen a jen doporučit:-)!

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2014

Vložil: Jana

Titulek: Pobyt na ekofarmě

Moc se nám líbil letní pobyt s Lenkou na ekofarmě v Oucmanicích. Kluci mají rádi zvířátka, a tak se tam měli jak v ráji. Starší syn a já jsme si výborně užil i všechny skvělé programy ekocentra, Lenky dětské programy si užili oba synové (2,5 a 5,5). Vše bylo výborně zorganizované, Lenka se o všechny skvěle starala, program byl opravdu pestrý.

Odpovědět

—————

Datum: 27.08.2014

Vložil: Míša

Titulek: pobyt na ekofarmě

Moc se nám líbil program od všech lektorů na ekofarmě. Děkujeme.

Odpovědět

—————

Datum: 21.07.2014

Vložil: My4

Titulek: Putování s Krakonošem

Pokud máte plné zuby stresu, plánování, paneláků, vymýšlení co podniknout s dětmi…tak to prostě všechno nechte daleko za sebou a vyražte na podobnou akci, jakou jsme díky Lence, Katce a dalším účastníkům zažili s manželku a našimi dvěma tryskomyšáky. Ano, počítejte s tím, že děti budou mít stále pusy od borůvek, nebudou chtít do postelí, kdy vy budete chtít, protože mají ještě hodně věcí na práci a budou křičet, když je budete pomalu násilím vytahovat rozdováděné z bazénu. A jestli si dokážete i vy sami ze sebe udělat blázny, skákat i ve skoro 40ti letech na jedné noze a dělat opičky stejně jako rozjařené děti, věřte, že je to rozhodně takový relax, který asi jen stěží zažijete u moře na pláži s otevřenou lahví místního moku a dětmi znuděnými po páté zmrzlině a třetí pizze. Pokud tedy chcete riskovat to, že se děti už po návratu domů budou dožadovat dalších akcí, potom nezbývá než doporučit a velice poděkovat za krásnou dovolenou!!! My4

Odpovědět

—————

Datum: 05.07.2014

Vložil: Marcela

Titulek: kroužky s Lenkou

Chodily jsme rok na Hrátky s batolátky a další rok na Chvilky bez maminky. Oba kroužky vřele doporučuji jako předškolkovou přípravu. Dcerka byla nadšená a vždy se na tetu Lenku a kamarády moc těšila. Díky Lenko!

Odpovědět

—————

Datum: 01.03.2014

Vložil: Jitka s Valentinkou

Titulek: Pobyt Monínec

Chtěla bych touto cestou poděkovat Lence za báječné dny strávené na jejím pobytu v Hotelu Monínec. S dcerkou jsme se ani chvilku nenudily a obě lektorky byly skvělé. Byly empatické, trpělivé a navíc si je Valentinka okamžitě oblíbila, takže jsem měla víc času pro sebe. Na všech bylo vidět, jak si společný čas užívají.
Doporučuji všem maminkám bez ohledu na věk jejich dítěte.

Odpovědět

—————

Datum: 07.02.2014

Vložil: Klára

Titulek: Kurzy a pobyty s Lenkou

Kurz Hrátky s batolátky jsem navštěvovala s dcerou rok a půl, naučily jsme se spousty nových básniček a písniček, které si doma pořád opakujeme. Dcera si je pamatuje a buď mě doplňuje, nebo si zpívá sama. Na každou hodinu je paní Lenka bezvadně připravená, vždy vymyslí jinou zábavu, aktivity střídá i během kurzu, děti ani maminky se nestačí nudit :-). I veškeré pobyty s dětmi (Monínec, Ekofarma) byly úžasné, moc se nám líbily.V únoru jedeme znova na Monínec a moc se těšíme :-). DOPORUČUJI!

Odpovědět

—————