Reference

Datum: 07.10.2014

Vložil: Jana

Titulek: Pobyt na ekofarmě

Moc se nám líbil letní pobyt s Lenkou na ekofarmě v Oucmanicích. Kluci mají rádi zvířátka, a tak se tam měli jak v ráji. Starší syn a já jsme si výborně užil i všechny skvělé programy ekocentra, Lenky dětské programy si užili oba synové (2,5 a 5,5). Vše bylo výborně zorganizované, Lenka se o všechny skvěle starala, program byl opravdu pestrý.

Odpovědět

—————

Datum: 27.08.2014

Vložil: Míša

Titulek: pobyt na ekofarmě

Moc se nám líbil program od všech lektorů na ekofarmě. Děkujeme.

Odpovědět

—————

Datum: 21.07.2014

Vložil: My4

Titulek: Putování s Krakonošem

Pokud máte plné zuby stresu, plánování, paneláků, vymýšlení co podniknout s dětmi…tak to prostě všechno nechte daleko za sebou a vyražte na podobnou akci, jakou jsme díky Lence, Katce a dalším účastníkům zažili s manželku a našimi dvěma tryskomyšáky. Ano, počítejte s tím, že děti budou mít stále pusy od borůvek, nebudou chtít do postelí, kdy vy budete chtít, protože mají ještě hodně věcí na práci a budou křičet, když je budete pomalu násilím vytahovat rozdováděné z bazénu. A jestli si dokážete i vy sami ze sebe udělat blázny, skákat i ve skoro 40ti letech na jedné noze a dělat opičky stejně jako rozjařené děti, věřte, že je to rozhodně takový relax, který asi jen stěží zažijete u moře na pláži s otevřenou lahví místního moku a dětmi znuděnými po páté zmrzlině a třetí pizze. Pokud tedy chcete riskovat to, že se děti už po návratu domů budou dožadovat dalších akcí, potom nezbývá než doporučit a velice poděkovat za krásnou dovolenou!!! My4

Odpovědět

—————

Datum: 05.07.2014

Vložil: Marcela

Titulek: kroužky s Lenkou

Chodily jsme rok na Hrátky s batolátky a další rok na Chvilky bez maminky. Oba kroužky vřele doporučuji jako předškolkovou přípravu. Dcerka byla nadšená a vždy se na tetu Lenku a kamarády moc těšila. Díky Lenko!

Odpovědět

—————

Datum: 01.03.2014

Vložil: Jitka s Valentinkou

Titulek: Pobyt Monínec

Chtěla bych touto cestou poděkovat Lence za báječné dny strávené na jejím pobytu v Hotelu Monínec. S dcerkou jsme se ani chvilku nenudily a obě lektorky byly skvělé. Byly empatické, trpělivé a navíc si je Valentinka okamžitě oblíbila, takže jsem měla víc času pro sebe. Na všech bylo vidět, jak si společný čas užívají.
Doporučuji všem maminkám bez ohledu na věk jejich dítěte.

Odpovědět

—————

Datum: 07.02.2014

Vložil: Klára

Titulek: Kurzy a pobyty s Lenkou

Kurz Hrátky s batolátky jsem navštěvovala s dcerou rok a půl, naučily jsme se spousty nových básniček a písniček, které si doma pořád opakujeme. Dcera si je pamatuje a buď mě doplňuje, nebo si zpívá sama. Na každou hodinu je paní Lenka bezvadně připravená, vždy vymyslí jinou zábavu, aktivity střídá i během kurzu, děti ani maminky se nestačí nudit :-). I veškeré pobyty s dětmi (Monínec, Ekofarma) byly úžasné, moc se nám líbily.V únoru jedeme znova na Monínec a moc se těšíme :-). DOPORUČUJI!

Odpovědět

—————

Datum: 04.02.2014

Vložil: Vendula

Titulek: kroužek

Děkujeme Lence za rok a půl kroužku Hrátky s batolátky. Bohužel se stěhujeme do Pardubic. Tak se alespoň uvidíme na pobytu v létě. Kroužek moc doporučuji! V.

Odpovědět

—————

Datum: 24.05.2013

Vložil: Anna

Titulek: narozeninová párty

Děkujeme Lence za zprostředkování klaunky Báry, která skvěle pobavila děti na narozeninách mé dcery. Děti o tom mluví ještě dnes:-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.02.2013

Vložil: Martina a Ríša

Titulek: Kurz hrátky s batolátky DDM Prosek

Děkuji Lenko za skvěle vedené hodiny hrátek v DDM Prosek, chodili jsme se synem Ríšou celkem 2 roky od jeho 6 měsíce věku a bylo to na něm znát, nemá problém s dětmi v kolektivu, umí spoustu říkadel a písniček, které rád předvádí a zpívá, naučil se soustředit se na konkrétní činnost a "tetu" Lenku - šášu, jak jí říkal, měl moc rád. Rovněž jsem chtěla poděkovat za tipy, které jsi nám - maminkám dávala, ke zdraví dětí, na dobré didaktické hračky, jak je učit některé věci (třeba roční doby), jak si s nimi hrát s věcmi, které máme běžně doma, jak mohou malé děti nejlépe bezpečně manipulovat s věcmi - nosit je (židle, talířek) a spoustu dalších informací a poznatků, které jsem si odnesla za ty roky z hrátek. Moc s Ríšou děkujeme a přejeme Ti mnoho stejně spokojených rodičů a dětiček. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.09.2012

Vložil: Mariana

Titulek: pobyt v Krkonosiach

Rada by som sa podakovala za organizaciu pobytu na Kolinske boude, ktoreho sme sa zucastnili s nasou dcerou. Prostredie bolo vyborne, nasa Viki si uzivala hlavne trampolinu, bazen a hry po vecery. Prajem vela uspechov v dalsej praci s detmi.

Odpovědět

—————