Kurzy Hrátky s batolátky od září 2020 - leden 2021.

Hrátky s batolátky, KD Krakov, Praha 8
Ukázka z lekce Lenky Karbanové - www.youtube.com/watch?v=FFxMxPDk35A
 

Kvůli nepříznivé koronavirové situaci kroužky toto pololetí a (možná i další) nejsou. Sledujte stránky. 

JESTLI CHCETE INSPIRACI, CO S DĚTMI - KUPTE SI "VÝUKOVÁ" VIDEA :-) - VIZ NÍŽE....

Přidejte se k našemu facebooku:

 

MILÉ MAMINKY, VZHLEDEM KE KORONAVIROVÉ SITUACI A MALÉHO ZÁJMU SE TOTO POLOLETÍ KURZY NEKONAJÍ. SLEDUJTE TYTO STRÁNKY, KURZY BUDOU BUĎ OD LEDNA 2021 NEBO OD ZÁŘÍ 2021, DLE SITUACE.

 

POKUD BYSTE CHTĚLY NĚJAKOU INSPIRACI, CO S DĚTMI DOMA, MŮŽETE SI ZAKOUPIT MOJE "VÝUKOVÁ VIDEA", KTERÁ JSEM NATOČILA V CELOSTÁTNÍ KARANTÉNĚ OD BŘEZNA 2020. 

VIDEA JSOU ČÁSTEČNĚ PRO DĚTI - (MOHOU PODLE NICH CVIČIT NA ZAČÁTKU A NA KONCI JE VŽDY POHÁDKA) A ČÁSTĚČNĚ PRO VÁS - MŮŽETE PRO NĚ PŘIPRAVIT AKTIVITU Z VĚCÍ, CO MÁTE DOMA A "POHRÁT SI S DĚTMI". Z MÉ 11-TI LETÉ PRAXE VÍM, CO SE DĚTEM LÍBÍ A CO JE ZÁROVEŇ BUDE ROZVÍJET:-) 

Videí je 12 kusů (mimo první zdarma) a jedno stojí 60 Kč. Můžete zakoupit i jednotlivě, stačí mi poslat mail, kolik jich chcete:), po platbě pošlu přístupy.

 

UKÁZKA ZDARMA JE ZDE:

Video 1: https://youtu.be/9wOHp1WlqXg

 
POMŮCKY k videu číslo 1: 
- krabice od bot nebo košík + provázek = provlečeme provázek dírou v krabici, aby ji dítě mohlo tahat (nákladní vlak), kroužek (volant),pásek do kalhot, švihadlo, polštáře či cokoliv na retardéry,  jakékoliv balónky-nejlépe plastové, plyšáky, jízdenky-vyrobte, popř. cvakátko nebo razítko na jízdenky, plácačku výpravčího-popř. vyrobte
- kouzelnou krabičku (od kapesníků a do ní dáme vše možné - ořech, provázek, papír, kus látky apod.), 
- roličky od toaleťáků (obalit 4 ks modrým papírem a 4 kusy červeným) a pet víčka (červené a modré) nebo ořechy, 2 misky, izolepu - uděláte si na stěně dle videa kuličkovou dráhu.
-10 houbiček nebo kostek (na vláček)

 

 

 

 

Cvičení s dětmi - ukázka z lekce Lenky Karbanové
www.youtube.com/watch?v=FFxMxPDk35A